KATALOGI - SYSTEMY TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO

KATALOG PRODUKTÓW STANDARDOWYCH

Katalog przedstawia zakres oferty standardowej naszej firmy - mechanicznych systemów transportowych. W celu przeglądania lub pobrania materiału proszę kliknąć okładkę obok.

KATALOG E-LINER

Najnowsze rozwiązanie naszej firmy - wyjątkowe połączenie innowacyjnych koncepcji mechanicznych z funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Aby przeglądać katalog proszę kliknąć na okładkę obok.

KATALOG C-LINER

Prostota i funkcjonalność to podstawowe charakterystyki powyższego systemu. W celu przeglądania lub pobrania materiału proszę kliknąć okładkę obok.

KATALOG V-LINER

System transportu wewnętrznego oparty na ramach typu A to podwyższony poziom ergonomii i funkcjonalności. Aby przeglądać katalog proszę kliknąć na okładkę obok.

KATALOG WÓZKÓW

Wózki są częścią systemów transportu wewnętrznego: C-Liner, E-Liner oraz V-Liner. Dzielimy je na pięć grup: KLT, GLT, Uchylne, Lekkie oraz dedykowane - wykonywane zgodnie ze specjalnymi życzeniami klientów.

KATALOG OBROTNIC

Obrotnice to specjalne urządzenia montowane przy linii produkcyjnej pozwalające na buforowanie materiału i znaczące skrócenie czasu potrzebnego na wymianę pojemników. Współpracują ze wszystkimi typami oferowanych przez nas wózków.

KATALOG SYSTEMU AIO

System transportu wewnętrznego AIO to nowe rozwiązanie w ofercie WAMECH - jedna platforma pozwala na transport wózków w czterech rozmiarach. Prostota. romboidalny system trakcji a także bardzo niska masa i wysokość pola roboczego to cechy charakterystyczne AIO.

KATALOG SYSTEMU EFS

System transportu wewnętrznego EFS pozwala na transport ciężkich opakowań. Jedna, uniwersalna platforma, różne rodzaje stacje przeładunkowych, aktywny system trakcji to cechy charakterystyczne systemu.

KATALOG SYSTEMU TAXI-LINER

System transportu wewnętrznego Taxi-Liner to nowe rozwiązanie w ofercie naszej firmy pozwalające na transport pojemników KLT różnych rozmiarów. Posiada bardzo znaczne możliwości załadunkowe, funkcję obustronnego załadunku i rozładunku oraz wyposażony jest w aktywny system trakcji, co czyni go bardzo efektywnym środkiem transportu wewnątrzzakładowego.

KATALOG PLATFORM

Platformy mogą być uznane za najprostsze systemy transportu wewnętrznego i podstawowe rozwiązanie stosowane w ramach przewozu materiałów na terenie zakładów produkcyjnych. Są urządzeniami samojezdnymi i pozwalają na transport pojemników o różnych wymiarach.