ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE

Zaplecze inżyniersko - konstruktorskie to z pewnością jedna z najmocniejszych stron naszej firmy. Od samego początku istnienia naszego przedsiębiorstwa dbamy o to, aby stale rozwijać nasz dział projektowy co z pewnością przełożyło się na sukces naszych innowacyjnych produktów. Aktualnie nad nowymi koncepcjami produktowymi, modyfikacjami istniejących oraz projektami wykonywanymi na zlecenie klienta pracuje sztab doświadczonych konstruktorów wspierany przez dział prototypowania. Rozwiązania dedykowane pozwalają na stworzenie idealnie dopasowanego do potrzeb klienta produktu, który spełnia wszystkie specyficzne wymagania danego zakładu produkcyjnego.

Naszym klientom możemy zaoferować pomoc w optymalizacji logistyki wewnętrznej, poprzez przygotowanie unikatowego projektu pociągów transportowych dostosowanych do rodzaju produkcji, specyfiki zakładu oraz dodatkowych oczekiwań Klienta. Rozwiązania dedykowane zawsze będą miały przewagę nad koncepcjami standardowymi gdyż uwzględniają nie tylko uniwersalne potrzeby ale także wszelkie specyficzne wymagania zamawiającego.

Proces doboru optymalnego rozwiązania dedykowanego ilustruje poniższy schemat. Ścisła współpraca działu projektowego z działem prototypowania zapewnia gwarancję satysfakcji klienta i daje pewność, że produkt, który otrzyma w pełni sprosta jego oczekiwaniom. Rozwiązania dedykowane zawsze powstają przy stałym udziale klienta w trakcie realizacji projektu.

CYKL WDRAŻANIA PRODUKTU