FUNKCJONALNOŚCI TAXI-LINER

System Taxi-Liner powstał w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności w zakresie  transportu stosów pojemników typu KLT różnych rozmiarów. System pozwala także na wykorzystanie posiadanych wózków, bez konieczności ich wymiany na dedykowane systemowi konstrukcje. Transport pojemników KLT dzięki Taxi-Liner jest szybki i efektywny – możliwe jest zasilenie wielu gniazd linii produkcyjnej na raz.

PRZEGLĄD FUNKCJONALNOŚCI TAXI-LINER - TRANSPORT POJEMNIKÓW KLT

intralogistyka transport pojemników klt wamech
KOMPATYBILNOŚĆ Z POJEMNIKAMI W TRZECH ROZMIARACH – ELASTYCZNY TRANSPORT POJEMNIKÓW KLT

Platforma Taxi-Liner zapewnia transport pojemników klt różnych rozmiarów, na raz może przewieźć: 2 stosy pojemników o wymiarach 1200 x 800, 4 stosy pojemników o wymiarach 600 x 800 lub nawet 8 stosów pojemników KLT o wymiarach 600 x 400 – w każdym wypadku maksymalna wysokość stosu wynosi 1,7m.

MECHANICZNY SYSTEM I ERGONOMIA ZAŁADUNKU/ROZŁADUNKU

Specjalnie opracowane rampy załadunkowe pozwalają na bezproblemowy wjazd i wyjazd wózków z pojemnikami typu KLT, nawet, gdy ich masa wynosi 500 kg. Ergonomiczna dźwignia zwalniająca zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i pozwala na szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek.

wydajny transport pojemników klt wamech
transport pojemników klt platforma taxi liner wamech
OBUSTRONNY ZAŁADUNEK/ROZŁADUNEK

Platformy systemu transportu wewnętrznego Taxi-Liner zostały skonstruowane w sposób zapewniający możliwość obustronnego załadunku i rozładunku a to oznacza transport pojemników klt może się odbywać zasilając gniazda linii produkcyjnej znajdujące się zarówno po lewej jak i prawej stronie ścieżki transportowej.

MOŻLIWOŚĆ POŁĄCZENIA DOWOLNEJ LICZBY PLATFORM (1-4)

Liczba platform, które mogą być łączone w postaci pociągu logistycznego może być zarówno parzysta jak i nieparzysta – maksymalna ilość platform w pociągu to 4. Zależenie od ilości platform w jednym cyklu transport pojemników klt może zasilić kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt gniazd produkcyjnych.