W-DRIVE - SYSTEMU KOŁA NAPĘDOWEGO DO WÓZKÓW LINER

System koła napędowego W-DRIVE to zintegrowane rozwiązanie, które pozwala na obsługę ciężkich pojemników bez wysiłku (do 1000 kg). System został zbudowany w taki sposób, aby współpracować z wózkami systemu Liner, ale można również zamontować i z powodzeniem wykorzystywać w innych wózkach.

PODSTAWOWE PARAMETRY W-DRIVE

W-DRIVE – SYSTEM KOŁA NAPĘDOWEGO

• Akumulator LI-ION o pojemności 24.8 Ah i 24V
• Silnik napędowy: Pmax = 350 W 24 VDC
• Maksymalna waga przewożonego ładunku 1000 kg
• Maksymalna prędkość 4 km / h
• Czas ładowania akumulatora ~ 12h
• Średnica koła napędowego 135 mm
• Waga urządzenia + bateria 30 kg
• Maksymalny zasięg 7,5 km (przy założeniu ciągłej pracy)

system elektrycznego kola napedowego wamech

UNIKALNE CECHY

kolo scena.1506

KOŁO NAPĘDOWE DO WÓZKÓW SYSTEMU LINER

Koło napędowe W-DRIVE to zintegrowane rozwiązanie, które pozwala na obsługę ciężkich ładunki bez wysiłku (do 1000 kg). System został zbudowany, aby współpracować z wózkami systemu Liner. Zaprojektowaliśmy to w taki sposób, aby zapewnić zarówno maksimum bezpieczeństwo, ale także ergonomiczną obsługę wózka.

kolo scena.1496

MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 4 KM/H

Transport przy użyciu W-Drive może się odbywać z maksymalną prędkością 4 km/h na prostych odcinkach.

MAXIMUM SPEED
PERFECT STEERING

IDEALNE STEROWANIE

Wózki wyposażone w system koła napędowego W-Drive posiadają doskonałe właściwości sterowania, mogą nawet być obracane w miejscu – dzięki centralnej pozycji koła napędowego.

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE 1000 KG

Koło napędowe pozwala na transport ładunku o masie do 1000 kg. Oznacza to, że możliwy jest manualny transport bardzo ciężkich pojemników – konieczne jest jedynie zamontowanie do wózka specjalnej płyty adaptacyjnej.

MAXIMUM LOAD

PRZYCISKI STERUJĄCE – KONTROLA BEZPIECZEŃSTWA I RUCHU

W-Drive został wyposażony w certyfikowane rozwiązania bezpieczeństwa. Aby rozpocząć korzystanie z wózka, bateria musi zostać włączona za pomocą kluczyka. Kolejnym krokiem jest przekręcenie przycisku startu znajdującego się na górze rączki. Uruchomienie napędu, następuje w momencie, gdy przycisk ruchu jest trzymany się we właściwy sposób (zbyt mocny lub zbyt słaby nacisk powoduje natychmiastowe zatrzymanie ruchu).

system elektrycznego kola napedowego wamech w-drive

WYMIANA BATERII I SYSTEMY ZARZĄDZANIA ZUŻYCIEM ENERGII

System koła napędowego W-Drive jest wyposażony w wyświetlacz – wskaźnik zużycia baterii umieszczony na rączce. Gdy moc jest niska, koło zostaje automatycznie podniesione, również wymiana bateria jest łatwa i zajmuje jedynie kilka sekund.

DEMONTOWALNA RĄCZKA – KOMUNIKACJA IRDA, ZASILANIE

Komunikacja pomiędzy znajdującymi się w rączce sterownikami a systemami napędu jest nawiązywana za pomocą protokołu IrDa – czujnikiem odpornym na wstrząsy i mikroprzesunięcia. Bezprzewodowe połączenie pozwala na wyjęcie rączki w dowolnym momencie i wykorzystanie jej w dowolnym innym wózku. System nie posiada też dzięki temu niezabezpieczonych przewodów, które mogłyby zostać uszkodzone w trakcie użytkowania. Zasilanie elektryczne jest zapewnione przez połączenie gniazdowe zabezpieczone konstrukcją stalową uchwytu / wózka.

kolo scena.1517

AUTOMATYCZNE PODNOSZENIE KOŁA NAPĘDOWEGO

Zespół koła napędowego jest wyposażony w system służący do automatycznego podnoszenia koła po zadokowaniu jej w platformie transportowej E-LINER. W trakcie jej wyjazdu z platformy koło również automatycznie jest opuszczane i dociska do podłoża. Operator nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Koło unosi się automatycznie również wtedy, gdy poziom zasilania baterii jest już skrajnie niski.

MOŻLIWOŚĆ MANUALNEGO OPUSZCZENIA – PODNIESIENIA KOŁA

W razie potrzeby istnieje możliwość ręcznej regulacji położenia koła napędowego za pomocą przycisków UP / DOWN znajdujących się na uchwycie. Jest to przydatna funkcja w przypadku gdy np. pusty wózek chcemy przepchnąć do boku ze względu na brak wystarczającej ilości miejsca, aby się w nim obracać.

system elektrycznego kola napedowego wamech w-drive

MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA PARAMETRÓW WÓZKA
Wiele parametrów może być zmieniane zgodnie z oczekiwaniami klienta – bez konieczności wymiany podzespołów. Są to na między innymi: maksymalna prędkość ruchu, szybkość przypieszenia, szybkość podnoszenia/opadania koła.