W-DRIVE COMPACT - UNIWERSALNE KOŁO NAPĘDOWE

Koło napędowe W-DRIVE COMPACT to zintegrowane rozwiązanie, które pozwala bez trudu obsługiwać ciężkie ładunki (do 1000 kg). System został zbudowany w sposób pozwalający na dostosowanie go do praktycznie każdego typu wózków. Może być stosowany jako wyposażenie uzupełniające do załadunku / rozładunku platform pociągu logistycznego lub jako samodzielne urządzenie, używane do transportu ciężkich pojemników.

PODSTAWOWE PARAMETRY W-DRIVE C

W-DRIVE C – ELEKTRYCZNE KOŁO NAPĘDOWE

• Akumulator LI – ION o pojemności 10,4 Ah i napięciu 24V
• Silnik napędowy: Pmax = 350 W 24 VDC
• Maksymalna waga przewożonego ładunku 1000 kg
• Maksymalna prędkość 4 km / h
• Czas ładowania akumulatora ~ 12h
• Średnica koła napędowego 135 mm
• Waga urządzenia + bateria ~ 30kg

w-drive c uniwersalne kolo napedowe wamech

UNIKALNE CECHY

wamech system transportu wewnetrznego c-liner

MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA JAKO CZĘŚĆ MILK-RUN LUB SAMODZIELNIE

Wózki z dołączonym napędem W-Drive C mogą być stosowane jako część element do załadunku/rozładunku platform pociągu logistycznego lub jako ręczny, indywidualny transport pozwalający na przewożenie pojemników o wadze przekraczającej 450 kg nawet na dłuższych dystansach. W-Drive C to bardzo proste narzędzie – uniwersalne koło napędowe, które można wykorzystywać praktycznie z dowolnymi rodzajami wózków.

kolo napedowe w-drive c

MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 4 KM/H

Transport przy użyciu W-Drive może się odbywać z maksymalną prędkością 4 km/h na prostych odcinkach.

MAXIMUM SPEED
PERFECT STEERING

IDEALNE STEROWANIE

Wózki wyposażone w W-Drive posiadają doskonałe właściwości sterowania, mogą nawet być obracane w miejscu – dzięki centralnej pozycji koła napędowego.

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE 1000 KG

Uniwersalne koło napędowe W-drive C pozwala na transport ładunku o masie do 1000 kg. Oznacza to, że możliwy jest manualny transport bardzo ciężkich pojemników – konieczne jest jedynie zamontowanie do wózka specjalnej płyty adaptacyjnej.

MAXIMUM LOAD

PRZYCISKI STERUJĄCE – KONTROLA BEZPIECZEŃSTWA I RUCHU

W-Drive C został wyposażony w certyfikowane rozwiązania bezpieczeństwa. Aby rozpocząć korzystanie z wózka, bateria musi zostać włączona za pomocą kluczyka. Uruchomienie napędu, następuje w momencie, gdy przycisk ruchu jest trzymany się we właściwy sposób (zbyt mocny lub zbyt słaby nacisk powoduje natychmiastowe zatrzymanie ruchu).

raczka uniwersalne kolo napedowe w-drive c wamech
plyta adaptacyjna uniwersalne kolo napedowe wamech

UNIWERSALNA PŁYTA ADAPTACYJNA

W celu zapewnienia stałego, bezpiecznego połączenia pomiędzy W-Drive a wózkiem niezbędne jest zamontowanie na wózku płyty adaptacyjnej. Jej konstrukcja jest na tyle prosta, że z powodzeniem możliwe jest jej stosowanie w różnych konstrukcjach.

BEZNARZĘDZIOWY MONTAŻ/DEMONTAŻ KOŁA NAPĘDOWEGO
Połączenie napędu i wózka jest intuicyjne i następuje poprzez wjazd urządzeniem pod płytę adaptacyjną. Aby zdemontować kółko W-Drive C, należy nacisnąć pedał bezpieczeństwa i odjechać do tyłu. Sam proces rozłączenia wózka i napędu staje się jeszcze łatwiejszy w momencie, gdy pochylimy W-Drive lekko do tyłu. Napęd od razu po wyjeździe możemy użyć w kolejnym wózku posiadającym płytę adaptacyjną.

uniwersalne koło napędowe w-drive c wamech